ورود  \/ 
x
یا
x
ثبت  \/ 
x

یا

هم اکنون با ما تماس بگیرید: 09123439951

بهمن
17

روانشناسی فروش

روانشناسی فروش روانشناسی فروش

روانشناسی فروش یکی از علوم روز دنیاست که در کشورهای پیشرفته بسیار بر سر زبان ها افتاده است. در واقع پشت پرده هر فروش دو انسان وجود دارد؛ خریدار و فروشنده. حتی اگر شما بگویید گاهی اوقات فروش بین دو شرکت انجام می‌شود باز هم در نهایت در آن دو شرکت، دو انسان پشت یک میز یا تلفن با هم مذاکره می‌کنند. انسان ها دارای عواطف و احساسات هستند و تصمیمات هر انسان تحت تاثیر احساسات و عواطف وی هستند. از این رو فروش، مقوله ایست که با عواطف و احساسات انسان ها گره خورده است.

با تغییر رویکرد در فروش و شناخت عواطف و احساسات انسانها و درک نیازهای ذهن مشتری می توان فروش را افزایش داد. چنانچه بتوانیم با بهره گیری از روانشناسی فروش، رفتار خود را مدیریت کنیم و با تکنیک های کارامد این علم، بر روی خریداران تاثیر بگذاریم و به دنیای درون ذهن آنها نفوذ کنیم و هیجان را به آنها انتقال دهیم می توانیم به فروش توام با رضایت مشتری دست یابیم. در مقوله جلب رضایت مشتری ناراضی می توانیم با تکنیک های روانشناسی مدیریت خشم و ناراحتی و نارضایتی مشتریان شاکی، قدم های بزرگی در وفادار سازی مشتری و کسب موفقیت اقتصادی برداریم.

  امروزه شرکت های تجاری بزرگ دنیا در جلسات قراردادهای تجاری خود، از وجود کارشناسان خبره روانشناسی فروش استفاده می کنند تا درصد موفقیت تجاری خود را تا حد بسیار زیادی بالا ببرند.

مرکز مشاوره روانشناسی متین افتخار دارد تا خدمات روانشناسی فروش را شامل برگزاری کارگاه های آموزش ارتباط با مشتری، مدیریت مشتریان ناراضی، شرکت در جلسات و مذاکرات تجاری مهم و تحلیل رفتار مخاطب تجاری را به متقاضیان محترم ارائه دهد.

بهمن
17

مشاوره کودک و نوجوان

مشاوره کودک و نوجوان مشاوره کودک و نوجوان

فرزند، ثمره و محصول عشق و زندگی مشترک است که شادی و سلامت جسم و روانش آرزوی قلبی هر پدر ومادری می باشد. شناخت خصوصیات جسمانی و روانی او در هر یک از مراحل رشدش به والدین کمک می کند که دید بهتر و رفتار مناسب مرحله رشدش را در پیش گیرند و بالعکس عدم شناخت والدین می تواند صدمات جبران ناپذیری را بر او وارد نماید.
روان شناسان دریافتند که ریشه بسیاری از مشکلات روان شناختی از قبیل اضطراب، افسردگی، عدم اعتمادبنفس و.....افراد بزرگسال به دوران کودکی و نحوه رفتار و سبک تربیتی والدینشان برمی گردد. بنابراین می توان ادعا کرد که مشاوره کودک و نوجوان، نوعی پیش گیری از مسائل و مشکلات آتی می باشد.

بهمن
17

برگزاری کارگاه

برگزاری کارگاههای مهارتهای زندگی جهت رشد وارتقائ شخصی

بهمن
17

مشاوره پیش از ازدواج

مشاوره پیش از ازدواج مشاوره پیش از ازدواج

خانواده بستر رشد و رفاه جسمی، روانی و اجتماعی و عامل تحقق و تعادل فیزیکی، روانی و اجتماعی انسانهاست. یکی از مهمترین عوامل پیش بینی کننده بهداشت روانی افراد متاهل، رابطه با همسر است. روابط مطلوب توام با رضایت در درون خانواده به سازگاری موثرتر افراد در موقعیت های گوناگون منجر می شود و بالطبع تعارضات زناشویی، زمینه آسیب های روانی را فراهم می آورد.
در مشاوره پیش از ازدواج، افراد با نگرشها، باورها، عقاید و فرهنگهای یکدیگر آشنا می شوند وآموزش می بینند که در ازدواج دنیا را از دریچه فرد مقابل و در بافت فرهنگیش درک و تفسیر نمایند. در این مشاوره است که افراد با دنیای درون خویش آشنا می شوند و بررسی می کنند که آیا دنیای درونیشان با یکدیگر همسو و هم جهت است یا خیر؟ آیا هر کدام از افراد نیازمند مشاوره انفرادی جهت رفع مشکلات روان شناختی خود می باشد؟ که عدم درمان آن می تواند عواقب جبران ناپذیری در زندگی مشترکشان برجای بگذارد.
در یک کلام می توان گفت مشاوره پیش از ازدواج یک نوع خوداگاهی، مهارت آموزی و پیش بینی آینده برای هر یک از طرفین است تا بتوانند با دید باز و بدون سوگیری وارد یک رابطه عاطفی صمیمی و طولانی مدت شوند.

بهمن
17

مشاوره فردی

تعریف مشاوره: مشورت ودریافت کمک اطلاعاتی درباره یک موضوع است که بین مراجع یا کمک گیرنده ومتخصص یا مشاور انجام می گیرد. مشاوره در موضوعات و زمینه های مختلف علمی و برای اهداف گوناگون انجام می شود که در میان مردم بیشتر جنبه روان شناختی یا مشاوره روان شناسی معروف است که هدف از ان بهبود وضعیت روحی – روانی و کیفیت بخشی به زندگی مراجع از لحاظ روانی می باشد. مشاور در زمینه های خانوادگی، شغلی ، تحصیلی ،مهارتهای بین فردی، ارتقائ شخصی، مداخله در بحران و........به مراجع کمک می کند.

مشاوره فردی ورشد شخصی: البته باید توجه داشت که در این میان مشاور نقش راهنما را دارد که با تنظیم هیجانات وحالات درونی مراجع ، وی را جهت تصمیم گیری درست ومنطقی ویا حتی قبول واقعیت غیرقابل تغییر ، به صورتی که توانایی وظرفیت مقابله وروبرو شدن با مشکلاتش را داشته باشد اماده می سازد. به قولی می توان گفت او را سوزن پرگار زندگی خویش می سازد تا او باشد که دوایر مختلف زندگی خود را با توجه به تواناییهای خویش ترسیم نماید.
مشاوره در زمینه هیجانهایی مانند خشم ، افسردگی ، اضطراب و.........
شادی ، غم ، اندوه ، خشم ، ترس، تعجب وانزجار ......حالتهای عاطفی هستند که همه ما در شرایط محتلف انها را تجربه می کنیم.این احساسات که بدون واسطه در درون ما بروز یافته ودر رفتار یا حالات چهره ما جلوه گر می شوند ، علاوه بر اینکه در زندگی وکارکرد ما نقش اساسی دارند، یکی از مولفه های اصلی ارتباط اجنماعی را تشکیل می دهند.
هیجان ها به ارتباط بین فردی غنا بخشیده و درک متقابل را اسان تر می سازند، اما برخی هیجان ها مثل ترس، اضطراب ، عصبانیت ، اندوه یا خجالت در عین حال که طبیعی وضروری هستند اگر به درستی با انها برخورد نشود ، ممکن است منجر به شکل گیری رفتارهایی گردند که دردسرها ومشکلات پیچیده تری را به همراه داشته باشند.
آیا تا به حال برایتان پیش امده که در موقعیتی کنترل هیجانی خود را از دست داده وکاری بکنید که بعدا از انجام ان پشیمان شوید؟

آخرین مطالب مرکز مشاوره روانشناسی متین

حملات پانیک

تعریف حملات پانیک و نشانه های بروز آن زمانی که حجم زیاد نگرانی و ترس به سراغ فرد می آید زمان بروز حملات پانیک است که باعث می شود نفس…

قانون جذب یا راز

فرمول قانون جذب برای همه تقریبا این اتفاق افتاده که در یک تنگنای زندگی تمام ذهن خود را به سمت راه حل متمرکز می کنند و بر اساس قانون جذب…

شخصیت شناسی از روی رفتار

در اولین دیدارهای ملاقات همیشه به دنبال نشانه های برای شناخت طرف مقابل هستید تمامی حالت شخص می تواند نشانه ای از شخصیت فرد باشد مانند حالت دست و یا…

با این افراد وارد رابطه نشوید

عوامل زیادی در ایجاد یک رابطه عاطفی تاثیر دارد. وفا داری و رو راستی از این عوامل هستند و نیز دوست داشتن از عوامل ایجاد یک رابطه بدون تنش نیز…

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید